2013_07_10_14_33_46.png

Povedali o nás

Sme spokojní. Hlavne ta protizapalová zabrala veľmi dobre a rýchlo, takže dcéra vidí výsledky už teraz. Ja sa vrások asi tak skoro nezbavím, ale pocitovo a hádam aj inak sú krémy veľmi fajn. Takže spokojnosť a keď sa minú objednám nové.

Vladimír Voštinár, TV JOJ, Bratislava

 

 

Mila pani Zuzana, chcem sa velmi pekne podakovat za expresne dorucenie kremikov a sera. Vyskusala som uz vsetko mozne, vratane roznych bio kremikov a olejov, ale vase kremy su jednoznacne to najlepsie a dovolim si povedat, ze unikatne a bezkonkurencne. Krasne luxusne balenie a este luxusnejsi obsah. Po naneseni sera a kremu plet priam az zamlaska od radosti, jednoducho uzasne!

Alena S. :=), Bratislava

 

 

Moje prvé slová do telefónu pani Hubovej boli: "Pani Hubová, veď ja zažívam ráno aj večer rozkoš - radosť... keď sa natieram prípravkami Vami namiešanými!!!! Krásne, prekrásne voňajú, tégliky vyžarujú zmes luxusu s originalitou a hlavne kvalitou".
Kontakt a spätná väzba s firmou Elysson fungujú na 1*******. Tak si predstavujem záujem obchodníka - súkromníka o klienta. Kedže mám toľko rokov (49 rokov), koľko mám... :-) tak pleť najprv "vypudila" čo som tam rokmi natlačila a pomaly sa regenerujeme. Krásnieme a mladneme. ĎAKUJEM

Adriana Rondzíková, Prešov

 

 

Chcem sa poďakovať za Vašu fantastickú kozmetiku. Za pár dní užívania vidím neskutočný rozdiel na mojej pleti, je žiarivá a hebká, vždy sa veľmi teším na moment keď použijem Vaše olejové sérum a očný krém. Krásne voňajú a účinky sú neoceniteľné. Postupne určite vyskúšam všetky produkty, nikdy som neverila, že biokozmetika môže byť taká účinná, je to skutočný liek a dar pre pokožku. Ďakujem Vám.

Monika Š, Nitra

 

 

Ďakujem Vám. Vaše kremy a oleje to je naozaj skvost, ešte nič mi tak nepomohlo.

Mária Čierna, Námestovo

 

 

S Vašim olejom na telo a krémom na ruky sa stále maznám, sú úzasné, ako aj kremik na očné vrásky! Cítiť že do nich vkladáte nielen znalosti a zručnosti ale hlavne kus srdiečka! Skutočne úprimne ďakujem!

Blanka K., Trenčín

 

 

Chcela som sa veľmi pekne poďakovať za veľmi príjemnú kozmetiku :-)

Mgr. Jana H., Malacky (Borinka)

 

 

Ženy si asi neuvedomujú, že všetky značkové krémy prišli na trh približne v polovici minulého storočia, keď kozmetický priemysel doslova zaplavila tzv. tvrdá chémia. Po prvých použitiach tejto biokozmetiky som všetky slávne krémy vyhodila a pochopila , čo môžu dokázať skutočne kvalitné prípravky

Alena Sýkorová, Žilina

 

 

Moja pleť už nezniesla akýkoľvek krém, vždy sa mi objavila alergická reakcia. Bola som zúfalá. Tieto prípravky považujem za obrovský dar...

Katarína Michulková, Žilina

 

 

Tak urobiť takéto geniálne prípravky dokáže len špičkový expert s rukami majstra. Mne miznú vrásky! Nevidieť, neverím.

Renáta Svetlíková, Bratislava

 

 

Mala som viac kozmetických prípravkov, ktoré boli veľmi dobré, ale tejto kozmetike sa nevyrovnajú.

Eva Kuzmová, Žilina

 

 

Pochopila som, že doteraz som vyhadzovala peniaze len za hviezdne názvy, značky a obaly. Výsledný efekt nulový, občas až mínusový. Nenatrafiť na túto skvelú biokozmetiku by som doteraz nevedela, čo je ozajstná kvalita a aké dokáže mať výsledky.

Dr. Anna Majerik-Schenke, Amsterdam

 

 

Čerstvé, krásne voňajúce, plné života. Ničím nenahraditeľné výsledky. Človek až dostane chuť do života.Keď vidím to množstvo kozmetiky aj s trojročnou záručnou lehotou, hneď mi je jasné, čo obsahujú.

Ing. Alena Hančinová, Žilina

 

 

Kamarátka sa na návšteve u mňa natrela mojim krémom zo santalu a pomarančového kvetu a celá nadšená mi ho nechcela vrátiť. Tak som jej ho s radosťou darovala aj s kontaktom, kde jej tieto poklady pripravia..

Anna Striežencová, Žilina

 

 

Ráno si dám na tvár pár kvapiek olejového séra, pleť mám celý deň rozžiarenú a hlavne mi pokožka nemá pocit suchosti. Vrelo odporúčam každému. Sú to prípravky z iného sveta.

Renáta Mikulová, Púchov

 

 

Zo značkovej kozmetiky som mala takú vysušenú pleť, že som olejové sérum, krém,očný krém vnímala ako božský nektár- čo aj sú. Pleť sa mi výrazne mení. Maximálna kvalita!

Mudr. Patrícia Pavlíková, Púchov

 

 

Prišla som do salónu s otrasnou pleťou, šedivý nádych, prvé vrásky, na povrchu premastená, v lícach napínanie. Dnes moja pleť vyzerá o minimálne 10 rokov mladšia a doslova žiari. Vďaka.

Eva Kolovrátková, Žilina

 

 

Verte-neverte, nepoznám nič kvalitnejšie. Striedala som jednu značku za druhou a vyzerala som čoraz horšie, až som nakoniec nezniesla žiaden prípravok

Eva Szikora, Viedeň

 

 

Tieto prípravky voláme Mercedesy.

Novinárky , Večerník, Žilina

 

 

Napíšte nám aj vy

E-mail: bioluxus@elysson.sk